Vzorek UV gélu CLEAR XTREME

  • share_facebook

Modelovací UV gél

Cena
3,70 €
Objem: 5 ml

Vzorek UV gélu CLEAR XTREME

More Views

Detaily

Popis: Clear Xtreme gél je číry, veľmi hustý modelovací gél, vhodný pre prácu ako s tipmi,  tak aj so šablónami,  ale aj k spevneniu  prírodných nechtov. Vyznačuje sa nie len svojou extrémnou hustotou, ale aj extrémnou pevnosťou.  Clear Xtrem používame ako druhú fázu pri 3 - fázovom systéme. Je ideálny pre začiatočníkov – nezateká,  robí sa jednoduchšie C - oblúk.

Vytvrdzovanie: 2 minúty v lampe s výkonom 36Watt (4x9W)  alebo o 1-1,5 minúty viacej, pokiaľ máte slabšiu lampu. Clear Xtreme gél medzi jednotlivými vrstvami nezotierame Cleanerom. Poslednú vrstvu nechávame v UV lampa 3 až 4 minút.

Postup:                Nailprep + Ultrabond + Base + Clear Xtreme + Top
                             
Nailprep + Ultrabond + Pink + Clear Xtreme + Top

T. Petev  odporúča: Clear Xtreme je najlepší modelovací gél, s ktorým som sa doteraz  stretol.  Perfektne drží na prírodných nechtoch, je samo vyrovnávací,  a vytvára veľmi pevnú stavbu. Je ideálny na prácu so šablónami a na spevňovanie prírodných nechtov. Proste je  UNIVERZÁLNY.
Keďže je veľmi hustý, vytvára pri nanášaní väčšiu vrstvu, a tým dochádza v UV lampe k páleniu. Z toho dôvodu odporúčam vždy nechať prst, alebo ruku, minútu pred lampou a potom dve minúty v lampe - tým sa páleniu vyhnete. Používame štetec s umelým vlasom.